Camera executorilor judecatoresti Craiova , CEJ Craova

CEJ Craiova

Circumscriptii

tablou executori judecatoresti ai CEJ Craiova

Tabloul circumscriptiilor CEJ Craiova

Birouri judecatoreşti Circumscripţia Judet Localitati
Iacob Mircea
Asociati Ivanovici Constantin - Ivanovici Dragos
Balaci Titi
Asociati Talpa Neacsu Cristian - Terpovici Bogdan
Lăpădat Nicolae
Crînguş Florina
Strinoiu Daniel
Asociati Albu Ionuţ-Eliana - Muşat Marian
Drăghia Dan Gabriel
Filip Caius -Laurenţiu
Ionaşcu Cosmin-Florin
Ionilete Raol-Florin
Zavoi Ion-Cristian
Josceanu Claudiu-Ionel
Nicolae Ion
Ilie Maria Magdalena
Borceanu Diana-Dorinela
Popescu Angelica
Toader Anelin-Dan
Asociati Ungureanu Gheorghe Avram Madalina
Budara Adriana
Judecatoria Craiova Dolj Almaj, Amarasti de Jos, Amarasti de Sus, Apele Vii, Bechet, Botosesti-Paia, Brabova, Bratovoiesti, Breasta, Bucovat, Bulzesti, Calarasi, Carcea, Carpen, Castranova, Celaru, Cernele, Cosoveni, Cotofeni din Fata, Craiova, Dabuleni, Daneti, Diosti, Dobresti, Dobrotesti, Dragotesti, Farcasi, Ghercesti, Ghindeni, Goesti, Gogosu, Isalnita, Leu, Malu Mare, Marsani, Melinesti, Mischii, Murgas, Ostrovenii, Pielesti, Plesoi, Podari(Braniste), Predesti, Robanesti, Rojiste, Sadova, Salcuta, Seaca de Padure, Simnicu de Sus, Sopot, Talpes, Teasc, Terpezita, Teslui, Tuglui, Varvoru de Jos, Vela
Tănasie Nelutu
Drăgoi Mihai
Judecatoria Filiaşi Dolj Argetoaia, Bradesti, Bralostita, Cernatesti, Cotofeni din Dos, Filiasi, Grecesti, Scaesti, Secu
Judecatoria Segarcea Dolj Barca, Calopar, Carna, Cerat, Dranic, Ganciova, Gighera, Giurchita, Goicea, Lipovu, Macesu de Jos, Macesu de Sus, Segarcea, Valea Stanciului
Ioţovici Mihaela
Judecatoria Calafat Dolj Calafat, Cetate, Ciupercenii Noi, Desa, Ghidici, Maglavit, Motatei, Piscu Vechi, Poiana Mare, Seaca de Camp, Unirea
Iovan Cornel
Judecatoria Băileşti Dolj Afumati, Bailesti, Bistret, Caraula, Catane, Cioroias, Galicea Mare, Galiciuica, Giubega, Intorsura, Izvoare, Negoi, Orodel, Perisor, Plenita, Radovan, Rast, Silistea Crucii, Urzicuta, Vartop, Verbita
Neda Ion
Gulie Rodica
Judecatoria Caracal Olt Babiciu, Bucinisu, Caracal, Cezieni, Daneasa, Deveselu, Dobrosloveni, Dobrun, Draganesti Olt, Draghiceni, Falcoiu, Farcasele, Gostavatu, Mihaesti, Osica de Sus, Radomiresti, Redea, Rotunda, Scarisoara, Seaca, Sprancenata, Stoenesti, Stoicanesti, Traian, Vadila, Valeni
Stan Monica
Judecatoria Balş Olt Badovinesti, Bals, Barza, Bobocesti, Dobretu, Iancu Jianu, Morunglav, Oboga, Parscoveni, Voineasa, Vulpeni
Judecatoria Corabia Olt Brastavatu, Cilieni, Corabia, Garcov, Giuvarasti, Grojdibodu, Ianca, Izbiceni, Obarsia, Orlea, Rusanesti, Stefan cel Mare, Studina, Tia Mare, Urzica, Vadastra, Vadastrita, Visina
Vlad Constantin
Păvăloiu Georgeta
Tăpusi Ruxandra
Ispas Denisa-Jenica
Dragomir Doru- Marius
Sima Antonel
Judecatoria Slatina Olt Barasti, Brancoveni, Brebeni, Carlogani, Colonesti, Corbu, Coteana, Crampoia, Cungrea, Curtisoara, Dobroteasa, Fagetelu, Ganeasa, Gradinari, Icoana, Izvoarele, Leleasca, Maruntei, Milcov, Movileni, Nicolae Titulescu, Optasi- Magura, Oropelu, Perieti, Piatra Olt, Plesoiu, Poboru, Potcova, Samburesti, Schitu, Scornicesti, Serbanesti, Slatina, Slatioara, Spineni, Strejesti, Tatulesti, Teslui, Topana, Tufani, Valcele Vitomiresti, Valea Mare, Verguleasa, Vulturesti
Diaconiţa Constantin
Judecatoria Motru Gorj Bolbosi, Borascu, Catunele, Dragotesti, Glogova, Matasari, Motru, Padesi, Samarinesti, Slivilesti, Vagiulesti
Dăianu Gheorghe
Judecatoria Novaci Gorj Alimpesti, Baia de Fier, Bengesti Ciocadia, Bumbesti Pitic, Crasna, Novaci, Polovragi, Rosia de Amaradia, Sacelu
Talianu Eduard- Cristian
Catrinoiu Matei Cosmin
Judecatoria Targu-Carbunesti Gorj Albeni, Aninoasa, Barbatesti, Berlesti, Bustuchin, Capreni, Cruset, Danciulesti, Hurezani, Jupanesti, Licurici, Logresti, Prigoria, Saulesti, Scoarta, Stejari, Stoina, Tantareni, Targu-Carbunesti, Ticleni, Turburea, Vladimir
Olaru Constantin - Olaru Dana
Trancă Nicuşor
Bîrsăşteanu Florian
Dumitrescu Ilona
Enea Marin
Enea M. Marin
Gagiu Nicoale
Nica Ionuţ Tudor
Diaconiţa Elena Lavinia
Cornescu Adrian
Şerban Sorin
Judecatoria Targu-Jiu Gorj Arcani, Balanesti, Balesti, Balteni, Branesti, Bumbesti Jiu, Calnic, Ciuperceni, Danesti, Dragutesti, Farcasesti, Godinesti, Ionesti, Lelesti, Musetesti, Negomir, Pestisani, Plopsoru, Rovinari, Runcu, Schela, Stanesti, Telesti, Tg-Jiu, Tismana, Turceni, Turcinesti, Urdari.
Judecatoria Baia de Arama Mehedinţi Baia de Arama, Bala, Balta, Izverna, Obarsia-Closani, Ponoarele
Cerbulescu Constantin
Dumitrescu Alfred
Popescu Alin
Raicu Ion
Madescu Lionela
Guran George Cătălin
Cimpu Robert
Popescu Lucian-Iorgu
Purcaru Florentin Claudiu
Clement Gheorghe
Judecatoria Drobeta Turnu-Severin Mehedinţi Balvanesti, Breznita-Ocol, Burila Mare, Cazanesti, Devesel, Dr. Tr. Severin, Godeanu, Gogosu, Hinova, Husnicioara, Ilovat, Izvoru Barzii, Malovat, Prunisor, Simian, Sisesti, Sovarna
Pătăşanu Constantin
Judecatoria Orsova Mehedinţi Ciresu, Dubova, Ieselnita, Ilovita, Orsova, Podeni, Svinita
Dîrloagă Florinel
Puşcă Stelian
Judecatoria Strehaia Mehedinţi Bacles, Breznita-Motru, Brosteni, Butoiesti, Corcova, Dumbrava, Floresti, Greci, Grozesti, Stangaceaua, Strehaia, Tamna, Voloiac
Judecatoria Vanju-Mare Mehedinţi Balacita, Corlatel, Cujmir, Darvari, Garla Mare, Gruia, Jiana, Livezile, Obarsia de Camp, Oprisor, Padina, Patulele, Poroiana Mare, Pristol, Purghina, Rogova, Salcia, Vanatori, Vanju-Mare, Vanjulet, Vladaia